טלוויזיה "QLED 4K 50 מץ דגם 50MQE7500
גודל מסך 50"
טכנולוגיה DLED
רזולוציה 4K UHD 3840 x 2160
HDR10+/HLG/Dolby Vision
מערכת הפעלה: Google TV
1,490
קטגוריה
מפרט טכני
מאפיינים:
גודל מסך: 50"
טכנולוגיה: DLED
רזולוציה: 4K UHD 3840 x 2160
HDR10+/HLG/Dolby Vision
יחס תמונה: 16:9
זווית צפייה: 178°(ר)/178°(ג)
מהירות תגובה: 8ms
בהירות: 300nits
הספק רמקולים: 2x10W
Dolby Audio
Dolby Atmos
שלט חכם עם שליטה קולית
טלוויזיה חכמה:
מערכת הפעלה: Google TV
מעבד: 4 ליבות A53
זיכרון: 2Gb
אחסון פנימי: 16Gb
ChromeCast
AI Google Asistant
קישוריות:
WiFi 802.11 a/b/g/n
תדרים: 2.4G + 5G
בלוטות' 5.1
עידן+ DVB-C/T/T2
חיבורים:
HDMI 3
2 USB
1 RJ45 (רשת)
1 אנטנה
חיבור RCA וידאו
חיבור אופטי
חיבור אוזניות 3.5 מ"מ
מידע טכני:
מתח: 100-240V
צריכת חשמל בהמתנה: 0.5W>
הספק: 130W